O mně

O By Samoli

... aneb kdo že to šije Vaše oblečení?
jsem to já Jana, maminka dvou rošťáků, Samíka a Olíka.
Vše od vymýšlení střihů,stříhání a šití, komunikace s Vámi, administrace nejen na e-shopu, kompletace objednávek a jejich následné odeslání si dělám sama.
Ale nikdy bych to nezvládla bez pomoci a velké podpory manžela a našich dvou synů.. A zrovna Oni stojí za vznikem značky By Samoli.

Co mě přivedlo k šití?
Tvůrcem jsem již od malička. Neustále jsem něco vymýšlela a tvořila, jako celá moje rodina.

Síla šicího stroje mě nadchla v posledním ročníku ZŠ, kdy jsem k němu prvně sedla. Od té doby jsem po něm toužila.... Dostala jsem ho o pár let později již od svého manžela k Vánocům (2014), po narození prvorozeného syna Samuela. Od té doby jsme byli nerozlučná dvojka a láska na první steh.

Hnacím motorem byl syn, který byl drobný a z obchodu mu pořádně nic nesedělo. Navíc v té době bylo těžké sehnat funkční oblečení a softshell byl v rozpuku. A tak je moje srdcovka hlavně šití ze sotshellu. Oblečení z teplákoviny a úpletu je třešnička na dortu, která doladí outfit.

Po narození druhého syna (2016), jsem se do šití ponořila až po hlavu. Zájem okolí byl větší a větší :-)

Co bylo dál?
K šicímu stroji jsem chodila hlavně relaxovat a zkoušet nové a nové možnosti. Tak, aby byl výrobek  funkční, kvalitně ušitý, líbil se dětem a byl sám o sobě výjimečný. A tak kluci hrdě testovali a chlubili se....taj jsem začala šít kamarádkám a jejich kamarádkám a jejich kamarádkám, ... Netrvalo dlouho a z koníčka se stal kůň. Kůň, který mě žene kupředu se všemi úskalími (a že jich není málo...)

Velké díky patří Vám, zákazníkům, jen díky Vám, si mohu plnit svůj sen. Bez Vás by to nešlo! Těší mě kombinovat vámi zvolené kombinace, které jsou přesně podle Vašich představ,♥️??
♥️ Spokojenost a úsměv Vás a Vašich dětí mě hřeje u srdce a žene mě dál.♥️


Vaše Jana - By Samoli

3 položek celkem
Čelenka s křížením, vel. 54 (cca  8 ,5 - DÁMSKÁ)
od 100 Kč

Čelenka je vhodná  na teplejší jaro/podzim a chladnější léto. Na čepici teplo, bez čepice zima. Venku krásně, ale venku větrno. Řešením je čelenka. Využijete též i proti padání vlasů do obličeje,...

253/VEL2
Žebrovaná čepice, vel. 54+ (cca 8 let -> dospělá)
290 Kč

  Moderní minimalistický homeless střih, který sluším dětem i rodičům. Díky ohrnutému lemu regulujete výšku čepice a zakrytí uší i čela. Vhodná do chladného počasí – jaro/podzim a teplejší zimu....

409/CER
340137176 246606694428829 6309402990305408179 n
Tip
Softshellová bunda, vel. 80-158- VARIANTY
Na zakázku - s odesláním 1 až 3 týdny
od 890 Kč

Softshellové bundy šiji na zakázku - neváhejte mě, prosím, kontaktovat na email [email protected], zde vpravo dole do chatu nebo na FB stránky By Samoli.Jednobarevná bunda s fleesem od...

256/99